lt
en
lt
en

Prokuratūros aktualijos / Archyvas

Mėnesiai: 01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12

Vakar Generalinėje prokuratūroje lankėsi Europos vyriausioji prokurorė Laura Codruţa Kövesi. Susitikimo su generaliniu prokuroru metu Europos vyriausiąją prokurorę domino prokuratūros pasirengimas Europos prokuratūros veiklai, Lietuvoje tiriamų Europos prokuratūros kompetencijai priskirtinių bylų skaičius, praktiniai Europos deleguotųjų prokurorų darbo klausimai.

2020-02-28

Atsižvelgiant į portale „Lietuvos rytas“ paskelbtą, kaip nurodytą publikacijoje, žiniasklaidai atsiųstą Prokurorų profesinės sąjungos nuomonę apie šiuo metu prokuratūroje svarstomą galimybę dalį mažiausiuose padaliniuose dirbančių prokurorų perkelti į artimiausius didesnius, ir siekiant, kad visuomenė apie šią situaciją susidarytų faktais, o ne emocijomis ir tendencingomis interpretacijomis pagrįstą nuomonę, prokuratūra pateikia darbo grupėje aptartus argumentus ...

2020-02-27

Lietuvos Respublikos Seimo Teisės ir teisėtvarkos komiteto 2017 m. kovo 22 d. posėdyje priimtas sprendimas pritarti Lietuvos Respublikos prokuratūros pasiūlytoms prioritetinėms veiklos kryptims 2017–2020 metams. Viena iš Lietuvos Respublikos prokuratūros prioritetinių veiklos krypčių yra prokuratūros išteklių efektyvesnis valdymas. Generalinės prokuratūros 2018–2021 metų strateginiame veiklos plane, vienas iš prokuratūros strateginių tikslų yra tobulinti prokuratūros administravimą, optimizuoti išteklius (žmogiškuosius, finansinius ir infrastruktūros) ir užtikrinti jų racionalų naudojimą bei veiklos modernizavimą. Tobulinant ir optimizuojant vidinius procesus turi būti siekiama nustatyti prokuratūros veiklos prioritetus, kurie leis tolygiai perskirstyti prokuratūros darbuotojų darbo krūvį, didinti veiklos administravimo efektyvumą, tai nulemtų efektyvesniam nusikalstamų veikų tyrimui.

2020-02-24

Šiandien Generalinėje prokuratūroje vyksta „Pranešėjų apsaugos forumas 2020“. Forumą Pranešėjų apsaugos įstatymo įgyvendinimo tema organizuoja Generalinė prokuratūra kartu su Specialiųjų tyrimų tarnyba (STT) ir organizacija „Transparency International“.

2020-02-11
Į sąrašą

NAUJIENOS

 

SKELBIANT INFORMACIJĄ, 
BŪTINA LAIKYTIS 
NEKALTUMO PREZUMPCIJOS
PRINCIPO
__________________________________

CITUOJANT PRANEŠIMĄ,
PRAŠOME NURODYTI 
INFORMACIJOS ŠALTINĮ.

 

Renginių kalendorius