lt
en
lt
en

Prokuratūros aktualijos / Archyvas

Mėnesiai: 01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12

Smagu ne tik gauti dovanas, bet ir patiems pabūti Kalėdų senelio padėjėjais, nustebinti likimo nuskriaustus žmones. Tokiomis mintimis vadovaudamiesi Panevėžio ir Klaipėdos krašto prokuratūrų darbuotojai aktyviai dalyvavo kalėdinėse labdaros akcijose.

2016-12-28

Panevėžio apygardos prokuratūroje dirbanti prokurorų pora – Vytautas ir Jelena Sabaliauskai prieš Šv. Kalėdas sulaukė staigmenos iš Londone gyvenančio sūnaus Andriaus. Prieš šventes sūnaus atsiųstame siuntinyje tėvai rado jam skirtą Didžiosios Britanijos policijos apdovanojimą – Aukso medalį ir sužinojo apie didvyrišką jo poelgį. Iki tol vyras apie Londono metro stotyje vykusį kruviną incidentą tėvams nepasakojo, nenorėdamas jų jaudinti.

2016-12-27

Generalinis prokuroras Evaldas Pašilis Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo (ONKT) departamento vyriausiojo prokuroro pavaduotojais skyrė Rimvydą Valentukevičių ir Darių Valį. Toks sprendimas priimtas atsižvelgus į Vyriausiųjų prokurorų atrankos rezultatus ir Komisijos siūlymą.

2016-12-15

Šiandien Generalinėje prokuratūroje lankėsi Ukrainos antikorupcijos biuro direktorius Artem Sytnyk, jo pavaduotojas Anatolij Novak ir susitiko su generaliniu prokuroru Evaldu Pašiliu bei generalinio prokuroro pavaduotoju Žydrūnu Radišausku. Susitikimo metu prokuratūros vadovai supažindino svečius su Lietuvos prokuratūros istorija, jos misija, struktūra ir veikla, taip pat pasidalino gerąja praktika atskleidžiant ir tiriant korupcinio pobūdžio nusikaltimus.

2016-12-14

Šiandien Vilniuje prasideda trijų Baltijos šalių generalinių prokurorų susitikimas. Lietuvos generalinis prokuroras Evaldas Pašilis, Latvijos generalinis prokuroras Eriks Kalnmeiers ir Estijos prokuratūros vadovė Lavly Perling daugiausia dėmesio susitikime skirs trijų šalių prokuratūrų bendradarbiavimui baudžiamojo persekiojimo srityje, diskutuos apie galimybes jam gerinti.

2016-12-13

Generalinis prokuroras Evaldas Pašilis dalyvauja Ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizacijos (EBPO) darbo grupės dėl papirkinėjimo sudarant tarptautinius sandorius posėdyje. Gruodžio 7 – 8 d. Paryžiuje vykstančiame posėdyje Lietuva tapo šios darbo grupės nare.

2016-12-08

Vyriausiųjų prokurorų atrankos komisijos pirmininkui Ž. Radišauskui pasirašius Komisijos išvadą dėl atrankos į Generalinės prokuratūros Vidaus tyrimų skyriaus vyriausiojo prokuroro pareigas, oficialiai paskelbta, kad tinkamiausiu kandidatu į nurodytas pareigas Komisija pripažino D. Valį. Kartu su išvada viešai paskelbta ir kandidatų vertinimo balais suvestinė lentelė.  Komisijos posėdžio, kuris įvyko 2016 m. lapkričio 30 d., metu buvo išklausyti ...

2016-12-06

„Žaliai spalvota“, – taip savo tapybos darbus pristato Klaipėdos apylinkės prokuratūros prokurorė Rūta Girgždutaitienė. Klaipėdos universitete baigusi istorijos studijas ir tik po jų pasukusi į teisę, R. Girgždutaitienė teigia, kad piešimas į jos gyvenimą atėjo dar vaikystėje. Šiandien užplūdus rutinai, moteris griebia teptuką į rankas ir namiškiams jau sumigus ima tapyti.

2016-12-06

Prokurorei Margaritai Šniutytei-Daugėlienei 40-ieji gyvenimo metai pateikė kelias staigmenas, kurias galima būtų pavadinti likimo dovanomis. Dar vasarą moteris pėsčiomis įveikė 800 kilometrų, eidama piligrimų keliu, o lapkričio pabaigoje ji paskirta Lietuvos generalinio prokuroro pavaduotoja.

2016-12-06

Šiandien generalinis prokuroras Evaldas Pašilis priėmė sprendimą skirti Zenoną Buroką Baudžiamojo persekiojimo departamento vyriausiojo prokuroro pavaduotoju antrai kadencijai. Prokuratūroje Zenonas Burokas pradėjo dirbti prieš 26-ius metus, Vilniaus miesto prokuratūros tardymo skyriaus stažuotojo pareigose. 1991m. baigė Vilniaus universiteto Teisės fakultetą, 2001 m. buvo perkeltas iš Panevėžio į Generalinės prokuratūros Kvotos ir tardymo kontrolės skyriaus ...

2016-12-02
Į sąrašą

NAUJIENOS

 

SKELBIANT INFORMACIJĄ, 
BŪTINA LAIKYTIS 
NEKALTUMO PREZUMPCIJOS
PRINCIPO
__________________________________

CITUOJANT PRANEŠIMĄ,
PRAŠOME NURODYTI 
INFORMACIJOS ŠALTINĮ.

 

Renginių kalendorius