lt
en
lt
en

Prokuratūros aktualijos / Archyvas

Mėnesiai: 01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12

2019-ais metais asmenų, norinčių pranešti apie korupciją ir kitus įstatymų pažeidimus, teisės ir pareigos bus užtikrintos nauju įstatymu. Nuo sausio 1 d. Lietuvoje pradės galioti „Pranešėjų apsaugos įstatymas“, numatantis asmenų, pranešančių apie įstatymų pažeidimus, teisinės apsaugos pagrindus ir formas, skatinimo ir pagalbos pranešėjams priemones, kt. garantijas. Priimti minėtą įstatymą Lietuva įsipareigojo siekdama tapti Ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizacijos nare (EBPO)

2018-12-28

Generalinis prokuroras Evaldas Pašilis šiandien pasirašė įsakymą, kuriuo iš pareigų atleido Generalinės prokuratūros Baudžiamojo persekiojimo departamento prokurorą Dainių Baraniūną. Toks sprendimas priimtas susipažinus su baigto tarnybinio patikrinimo išvada ir teikimu dėl tarnybinės nuobaudos skyrimo.

2018-12-27

Šiandien Generalinėje prokuratūroje vyksta Kolegijos posėdis, kuriame aptariami prokuratūros ir teisėsaugos institucijų šiais metais pasiekti rodikliai dėl neteisėto praturtėjimo, taip pat aptariamas išplėstinio turto konfiskavimo instituto taikymas. Kolegijos posėdyje dalyvauja Generalinės prokuratūros ir apygardų prokuratūrų vadovai, Policijos departamento, Finansinių nusikaltimų tyrimų tarnybos, Specialiųjų tyrimų tarnybos, Valstybės sienos apsaugos ir Muitinės kriminalinės tarnybų, kt. institucijų atstovai.

2018-12-11

Trečiadienį, gruodžio 5 d., 7 val. Vilniuje, Rinktinės – Žvejų g. sankryžoje, automobilis „Mitsubishi Outlander“, kurį vairavo Generalinės prokuratūros prokuroras D. Baraniūnas, atsitrenkė į pakelės šviesoforą. Eismo įvykio metu žmonės nenukentėjo.

2018-12-05
Į sąrašą

NAUJIENOS

 

SKELBIANT INFORMACIJĄ, 
BŪTINA LAIKYTIS 
NEKALTUMO PREZUMPCIJOS
PRINCIPO
__________________________________

CITUOJANT PRANEŠIMĄ,
PRAŠOME NURODYTI 
INFORMACIJOS ŠALTINĮ.

 

Renginių kalendorius