lt
en
lt
en

Ikiteisminiai tyrimai ir viešojo intereso gynimas / Archyvas

Šiaulių apylinkės prokuratūra teismui perdavė baudžiamąją bylą, kurioje 16 kartų teistas 46 metų klaipėdietis, šiuo metu atliekantis įkalinimo bausmę, vieną kartą teista 53 metų Šiaulių rajono gyventoja ir 7 kartus teistas 38 metų Molėtų rajono gyventojas yra kaltinami svetimo turto pasisavinimu apgaule. Dviems iš jų yra pareikšti kaltinimai ir veikus organizuotoje grupėje siekiant sukčiaujant įgyti svetimą turtą.

2021-09-15

Šiaulių apygardos prokuratūros prokuroras kreipėsi į teismą su pareiškimu užbaigti procesą teismo baudžiamuoju įsakymu, prašydamas alytiškiui už neteisėtą kontrabandinių cigarečių gabenimą skirti beveik 5 tūkst. eurų baudą.

2021-09-14

Ikiteisminiame tyrime dėl riaušių prie Lietuvos Respublikos Seimo pranešimai apie įtarimą įteikti dar 3 (trims) asmenims, vienam iš jų – įteiktas pranešimas apie įtarimą ir dėl neteisėtos informacijos apie privatų asmens gyvenimą rinkimo, t. y. pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 167 straipsnio 1 dalį.

2021-09-09

Kauno apygardos prokuratūros Marijampolės apylinkės prokuratūros vyriausiojo prokuroro nutarimu atnaujintas ikiteisminis tyrimas dėl žiauraus elgesio su gyvūnais. Ikiteisminis tyrimas buvo pradėtas š. m. kovo mėnesį, po to kai Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba informavo policijos pareigūnus apie Jurbarke pas vieną gyvūnų augintoją rastus šunis, kuriems, kaip įtarė tikrintojai, buvo atliktos draudžiamos veterinarinės procedūros. Vykdydami neplaninį patikrinimą augintojo namuose, šios ...

2021-09-07

Teismas patvirtino Klaipėdos apylinkės prokuratūros prokurorės Erikos Laukineitienės nutarimą, kuriuo 27-erių uostamiesčio rajono gyventojas pripažintas socialiniame tinkle tyčiojęsis, niekinęs ir kurstęs diskriminuoti žmonių grupę ar jai priklausantį asmenį dėl seksualinės orientacijos.

2021-09-06

Grožio salonų tinklą Vilniaus, Klaipėdos, Šiaulių miestuose valdančiai įmonei ir jos direktoriui pateikti kaltinimai dėl stambios finansinės aferos, padaryta žala valstybei siekia per 272 tūkst. eurų. Pareigūnai nustatė, kad neapskaitytų pinigų suma siekia 1,3 mln. eurų. Ikiteisminiam tyrimui vadovavo Klaipėdos apygardos prokuratūra, tyrimą atliko Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos (FNTT) Klaipėdos apygardos valdybos pareigūnai.

2021-09-06

Įtarimai dėl galimo riaušių prie Lietuvos Respublikos Seimo organizavimo š. m. rugsėjo 2 d. pareikšti dar 5 asmenims. Atliekamame ikiteisminiame tyrime dėl galimo riaušių organizavimo šiuo metu iš viso yra 38 įtariamieji. Jiems visiems yra skirtos kardomosios priemonės – rašytinis pasižadėjimas neišvykti ir asmens dokumento paėmimas.

2021-09-03

Šiandien pareikšti įtarimai dėl galimo kyšininkavimo Kauno apylinkės teismo Kauno rūmų teisėjui Rimantui Grigui. Jam skirta kardomoji priemonė rašytinis pasižadėjimas neišvykti ir nebendrauti su nurodytais asmenimis. Vakar Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, gavęs generalinės prokurorės Nidos Grunskienės kreipimąsi, pasirašė dekretą dėl Kauno apylinkės teismo Kauno rūmų teisėjo Rimanto Grigo įgaliojimų sustabdymo ir sutikimo patraukti jį baudžiamojon atsakomybėn.

2021-09-02

Panevėžio apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokuroras Aurelijus Navickas baigė ikiteisminį tyrimą ir teismui perdavė bylą, kurioje 36 metų panevėžietis O. G. kaltinamas pilnoje žmonių gatvėje šaunamuoju ginklu sunkiai sužalojęs praeivį. Jis taip pat su 18-mete Panevėžio rajono gyventoja M. K. kaltinami vagyste iš gyvenamųjų patalpų. Dar du panevėžiečiai sės į kaltinamųjų suolą dėl disponavimo nešaunamaisiais ginklais. Pas vieną pastarųjų kratos metu policijos pareigūnai rado visą ginklų arsenalą.

2021-09-02

Specialiųjų tyrimų tarnyba (STT) ir Generalinė prokuratūra pradėjo ikiteisminius tyrimus dėl įtariamų advokatų ir teisėjo korupcinio pobūdžio nusikalstamų veikų. Pareikšti įtarimai dviem advokatams ir advokatės kontoros darbuotojui dėl teisėjo papirkimo, siekiant palankaus teisėjo sprendimo. Ikiteisminio tyrimo duomenimis, Kauno advokatas, buvęs ilgametis teisėjas, B. L. susitarė su Kaune veikiančia advokate V. G., kad ji, veikdama bendrai su advokatės kontoros darbuotoju T. G., perduos neteisėtą atlygį Kauno apylinkės teismo Kauno rūmų teisėjui Rimantui Grigui. Kaip įtariama, už ne mažesnį kaip 2 000 Eur kyšį siekta, kad teisėjas, nagrinėdamas vieno asmens administracinio nusižengimo bylą apeliacine tvarka, paskirtų švelnesnę administracinio poveikio priemonę ir sutrumpintų vairuotojo pažymėjimo atėmimo terminą nuo 12 iki 3 mėn. Nustatyta, kad vakar sutartas neteisėtas atlygis ar jo dalis buvo perduota teisėjui jo darbo vietoje, Kauno apylinkės teismo Kauno rūmuose.

2021-09-01
Į sąrašą

NAUJIENOS

 

SKELBIANT INFORMACIJĄ, 
BŪTINA LAIKYTIS 
NEKALTUMO PREZUMPCIJOS
PRINCIPO
__________________________________

CITUOJANT PRANEŠIMĄ,
PRAŠOME NURODYTI 
INFORMACIJOS ŠALTINĮ.

 

Renginių kalendorius