lt
en
lt
en

Ikiteisminiai tyrimai ir viešojo intereso gynimas / Archyvas

Mėnesiai: 01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12

Šiandien teismas patenkino Klaipėdos apygardos prokuratūros Klaipėdos apylinkės prokuratūros prokurorės Kristinos Blinstrubienės prašymą dėl kardomosios priemonės skyrimo vyrui, šiurpinusiam uostamiesčio gyventojus. Jam skirtas suėmimas dviem mėnesiams.

2021-03-10

Panevėžio apygardos teismas pripažino kaltais dėl prekybos poveikiu bei kitų korupcinių nusikaltimų politinę partiją „Tvarka ir teisingumas“ bei penkis fizinius asmenis. Valstybinį kaltinimą šiame pirmos instancijos teismo procese palaikė Generalinės prokuratūros ir Panevėžio apygardos prokuratūros prokurorai. ­Įvertinęs Specialiųjų tyrimų tarnybos Vilniaus valdybos (dabartinės Centrinės tyrimų valdybos) ikiteisminio tyrimo metu surinktus duomenis, teismas pripažino, kad vadovaujančias pareigas partijoje „Tvarka ir teisingumas“ ėjęs asmuo yra kaltas dėl prekybos poveikiu, apgaulingo apskaitos tvarkymo bei turto iššvaistymo, dokumento suklastojimo ir disponavimo suklastotu dokumentu. Jam teismas skyrė 4 metų laisvės atėmimo bausmę ir jos vykdymą atidėjo 2 metams.

2021-03-10

Klaipėdoje namus stačiusios bendrovės direktoriaus, ketinusio nuslėpti per 207 tūkst. eurų mokesčių, laukia teismas. Kaltinimai taip pat pareikšti ir juridiniam asmeniui. Ikiteisminis tyrimas, kurį atliko Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos Klaipėdos apygardos valdybos pareigūnai, Klaipėdos apygardos prokuratūros prokurorės sprendimu perduotas teismui.

2021-03-10

Klaipėdos apygardos teismas paskelbė nuosprendį byloje, kurioje 41-erių klaipėdietis pripažintas kaltu dėl didelės vertės turto pasisavinimo, nusikalstamo bankroto ir apgaulingo apskaitos tvarkymo. Jam paskirta subendrinta vienerių metų laisvės atėmimo bausmė.

2021-03-09

Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Nusikaltimų nuosavybei tyrimų valdybos pareigūnai kartu su tyrimui vadovaujančiu Panevėžio apylinkės prokuratūros prokuroru žaibiškai išaiškino vagystę iš namo.

2021-03-09

Vilniaus miesto apylinkės teismas dėl melagingų parodymų davimo kaltu pripažino 47-erių metų buvusį Kėdainių apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūną S. S. Teismas nuteistajam skyrė 9 mėnesių laisvės apribojimo bausmę bei įpareigojo tris mėnesius nuo nuosprendžio įsiteisėjimo būti namuose nuo 23 val. iki 6 val.

2021-03-08

Šiaulių apygardos prokuratūra baigė ikiteisminį tyrimą ir teismui perdavė baudžiamąją bylą dėl kontrabandos, neteisėto disponavimo labai dideliu narkotinių medžiagų kiekiu ir disponavimo suklastotu dokumentu. Prieš teismą stos 33-ejų metų Akmenės gyventojas ir 48-erių šiaulietis, šiuo metu atliekantis laisvės atėmimo bausmę.

2021-03-08

Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos Šiaulių ir Panevėžio apygardos valdyba kartu su Panevėžio apygardos prokuratūra vykdo ikiteisminį tyrimą dėl galimo didelės vertės sukčiavimo, svetimo turto pasisavinimo, svetimo turto iššvaistymo ir dokumentų klastojimo, kai dėl to galėjo būti padaryta didelė žala bei dėl apgaulingo apskaitos tvarkymo. Įtarimai pareikšti 7 asmenims.

2021-03-08

Tauragės apylinkės prokuratūros prokuroras Robertas Kasnauskas kreipėsi į teismą su pareiškimu dėl proceso užbaigimo teismo baudžiamuoju įsakymu, prašydamas koronavirusu sirgusį ir saviizoliacijos nesilaikiusį Šilutės rajono gyventoją pripažinti kaltu dėl kovos su epidemijomis ar užkrečiamosiomis ligomis taisyklių pažeidimo (pagal Baudžiamojo kodekso 277 str. 1 d.).

2021-03-04

Teismas, išnagrinėjęs Klaipėdos apygardos prokuratūros prašymą dėl proceso užbaigimo teismo baudžiamuoju įsakymu, vienos Klaipėdos mieste ir rajone maitinimo paslaugas teikiančios įmonės direktorių N. D. pripažino kaltu išvengus sumokėti beveik 36 tūkst. eurų privalomų mokesčių.

2021-03-04
Į sąrašą

NAUJIENOS

 

SKELBIANT INFORMACIJĄ, 
BŪTINA LAIKYTIS 
NEKALTUMO PREZUMPCIJOS
PRINCIPO
__________________________________

CITUOJANT PRANEŠIMĄ,
PRAŠOME NURODYTI 
INFORMACIJOS ŠALTINĮ.

 

Renginių kalendorius