lt
en
lt
en

Ikiteisminiai tyrimai ir viešojo intereso gynimas / Archyvas

Mėnesiai: 01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12

Kauno apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokurorai perdavė teismui Specialiųjų tyrimų tarnybos Kauno valdybos pareigūnų tirtą baudžiamąją bylą, kurioje buvęs uždarosios akcinės bendrovės „Dzūkijos vandenys“ direktorius R. Ž. kaltinamas kyšininkavimu, padėjimu klastoti dokumentus, piktnaudžiavimu bei apgaulingu buhalterinės apskaitos tvarkymu, o vienos privataus kapitalo uždarosios akcinės bendrovės vadovas E. Č. kaltinamas papirkimu, bendrovės turto iššvaistymu, dokumentų klastojimu ir apgaulingu buhalterinės apskaitos tvarkymu.

2019-06-19

Kauno apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokurorė, bendradarbiaudama su Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnais, šiandien teismui perdavė baudžiamąją bylą dėl tarnybos pareigų neatlikimo. Prieš teismą stos du Marijampolės pataisos namų Kybartų sektoriaus darbuotojai.

2019-06-18

Vakar Kaišiadoryse, Gedimino g., apie 17.15 val., Kauno apygardos prokuratūros prokuroras A. K., ne darbo metu vairuodamas asmeninį automobilį Mazda 6, kliudė į nereguliuojamą pėsčiųjų perėją netikėtai išbėgusią mažametę mergaitę.

2019-06-18

Didelio atgarsio visuomenėje sulaukusiame ikiteisminiame tyrime dėl 2017 m. lapkritį uostamiestyje iš viešbučio balkono iškritusios ir žuvusios jaunos merginos, įtarimai pareikšti dar vienam asmeniui. Įvertinus tyrimo metu surinktus duomenis, šiam asmeniui pareikšti įtarimai dėl išžaginimo. Kitas asmuo šiame tyrime įtariamas neteisėtu disponavimu narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis, turint tikslą jas platinti, poveikiu liudytojui bei fizinio skausmo sukėlimu.​

2019-06-17

Panevėžio apygardos prokuratūroje baigtas ikiteisminis tyrimas ir teismui perduota baudžiamoji byla, kurioje buvęs laikinasis viešosios įstaigos „Aukštaitijos siaurasis geležinkelis“ direktorius V. U. kaltinamas didelės vertės svetimo turto pasisavinimu, apgaulingu apskaitos tvarkymu ir dokumentų suklastojimu.

2019-06-17

Žiniasklaidos atstovai 11 val. kviečiami į Klaipėdos apygardos prokuratūrą (Vilties g. 12), į spaudos konferenciją, kurios metu Klaipėdos apygardos prokuratūros vyriausiojo prokuroro pavaduotojas Aurelijus Stanislovaitis pristatys didelio atgarsio visuomenėje sulaukusio ikiteisminio tyrimo dėl 2017 m. lapkritį uostamiestyje iš bendro naudojimo viešbučio balkono iškritusios ir žuvusios jaunos merginos, eigą ir priimtus naujus procesinius sprendimus.

2019-06-17

Lietuvos apeliacinis teismas šiandien iš dalies patenkino Vilniaus apylinkės prokuratūros prokurorės apeliacinį skundą ir buvusį Seimo narį Kęstutį Pūką pripažino kaltu dėl seksualinio priekabiavimo bei šaunamojo ginklo laikymo taisyklių pažeidimo. Teismas už šiuos baudžiamuosius nusižengimus jam skyrė subendrintą 50 MGL (1883 eurų) baudą, kaip buvo prašoma apeliaciniame skunde, bei priteisė iš K. Pūko nukentėjusiosios nuo seksualinio priekabiavimo naudai 1500 eurų neturtinei žalai atlyginti.

2019-06-14

Vilniaus apygardos prokuratūros prokurorė surašė kaltinamąją aktą ir teismui perdavė baudžiamąją bylą, kurioje kaltinimai didelės vertės svetimo turto vagyste pareikšti dviem asmenims. Ikiteisminis tyrimas buvo pradėtas š. m. kovo 6-osios vakarą gavus pranešimą, kad Vilniuje, Architektų gatvėje, į parduotuvę „IKI“ užėjo vyras ir, grasindamas daiktu, panašiu į ginklą, liepė kasininkei iš seifo išimti pinigus. Inkasacijai paruoštus maišus su pinigais jis susidėjo į kuprinę ir, trenkęs kasininkei per galvą, pasišalino iš parduotuvės.

2019-06-13

Vilniaus apylinkės teismas paskelbė nuosprendį organizuotos grupės nariams, kurie buvo kaltinami dėl sukčiavimo krovinių pervežimo srityje, apgaulingo apskaitos tvarkymo, vadovavimo įmonėms, naudojamoms neteisėtai veiklai nuslėpti. Devyni šios grupės nariai pripažinti kaltais dėl šių nusikaltimų padarymo. Teismas kaltinamiesiems A. B., R. C. ir R. J., kurie buvo šios nusikalstamos grupės organizatoriai ir iniciatoriai, skyrė realias laisvės atėmimo bausmes nuo 3 metų 6 mėnesių iki 5 metų jas atliekant pataisos namuose. Šešiems kaltinamiesiems skirtos laisvės atėmimo bausmės nuo 2 metų 21 dienos iki 3 metų, bausmių vykdymą atidedant 2 metams, taip pat jiems skirtos baudžiamojo poveikio priemonės – įpareigojimas atlyginti ne mažiau 5 tūkst. Eur ir 8 tūkst. Eur padarytą turtinę žalą. Civiliniams ieškiniams patenkinti teismas iš kaltinamųjų solidariai priteisė beveik 85 tūkst. Eur. Nukentėjusių įmonių civiliniams ieškiniams užtikrinti laikinai apribotos kaltinamųjų nuosavybės teisės į jiems priklausantį nekilnojamąjį turtą.

2019-06-13

Panevėžio apygardos prokuratūros prokuroras surašė kaltinamąjį aktą didelį visuomenės atgarsį sukėlusioje byloje. Į teisiamųjų suolą netrukus sės 21 metų Pasvalio rajono gyventojas R. N., kaltinamas vagystėmis, išžaginimu ir itin žiauriu nužudymu.

2019-06-13
Į sąrašą

NAUJIENOS

 

SKELBIANT INFORMACIJĄ, 
BŪTINA LAIKYTIS 
NEKALTUMO PREZUMPCIJOS
PRINCIPO
__________________________________

CITUOJANT PRANEŠIMĄ,
PRAŠOME NURODYTI 
INFORMACIJOS ŠALTINĮ.

 

Renginių kalendorius

2019 m. liepos
P A T K P Š S
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4