lt
en
lt
en

Kolegas iš Gruzijos domina Lietuvos prokurorų patirtis

Šią savaitę Lietuvos prokuratūroje lankosi Gruzijos prokurorai. Šis pažintinis svečių vizitas yra finansuojamas Europos Sąjungos lėšomis.
Vakar užsienio kolegos viešėjo Generalinėje prokuratūroje ir buvo susitikę su prokuratūros vadovais. Generalinis prokuroras Evaldas Pašilis pasveikino svečius draugiško vizito Lietuvoje proga ir supažindino juos su Lietuvos Respublikos prokuratūros struktūra, funkcijomis bei veiklos prioritetais. Svečiams taip pat buvo papasakota prokuratūros kūrimosi istorija.
Gruzijos prokurorai taip pat apsilankė Vilniaus apygardos prokuratūros Vilniaus apylinkės prokuratūroje ir susitiko su šios apygardos prokuratūros vyriausiuoju prokuroru Justu Lauciumi, apylinkės prokuratūros vadovais. Rytoj svečiai lankysis Kauno apygardos prokuratūroje.

 Susitikimas su Generalinės prokuratūros vadovais

 Vizito Vilniaus apylinkės prokuratūroje akimirkos

 Sutikimas su Vilniaus apylinkės prokuratūros vadovais

Susitikimas su Kauno apygardos prokuratūros vadovais 

 

NAUJIENOS

 

SKELBIANT INFORMACIJĄ, 
BŪTINA LAIKYTIS 
NEKALTUMO PREZUMPCIJOS
PRINCIPO
__________________________________

CITUOJANT PRANEŠIMĄ,
PRAŠOME NURODYTI 
INFORMACIJOS ŠALTINĮ.

 

AKTUALU PRANEŠĖJAMS
PRANEŠĖJŲ APSAUGA

Renginių kalendorius

2026 m. birželio
P A T K P Š S
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5