lt
en
lt
en

Karjera, atrankos

Čia pateikiami visi aktualūs skelbimai pagal žemiau nurodytas kategorijas
Paskelbta atranka į nacionalinio eksperto Lietuvos nacionaliniame biure Eurojuste pareigybę

Generalinio prokuroro E. Pašilio įsakymu liepos 3 d. paskelbta  atranka į nacionalinio eksperto Lietuvos nacionaliniame biure Eurojuste pareigybę. 

Sprendimas paskelbti atranką buvo priimtas atsižvelgus į Eurojusto prašymą pateikti nacionalinio eksperto Lietuvos nacionaliniame biure Eurojuste kandidatūrą, Užsienio reikalų ministerijos sutikimą bei Valstybės tarnybos departamento prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos pavedimą. Nacionalinis ekspertas teikia pagalbą nacionaliniam nariui Eurojuste  sprendžiant su bylomis susijusius ir kitus klausimus.  

Atranka vykdoma Lietuvos Respublikos asmenų delegavimo į tarptautines ir Europos Sąjungos institucijas ar užsienio valstybių institucijas įstatymo ir Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimo „Dėl Pretendentų į laisvas pareigas ar pareigybes tarptautinėse ir Europos Sąjungos institucijose ar užsienio valstybių institucijose ir pretendentų į delegavimo į rinkimų stebėjimo misijas rezervą atrankos taisyklių patvirtinimo“ nustatyta tvarka. 

Reikalavimai pretendentui yra numatyti Eurojusto kolegijos sprendime ,,Dėl susitarimų dėl nacionalinių ekspertų Eurojuste skyrimo įgyvendinimo“.  Pretendentas turi būti Europos Sąjungos valstybės narės pilietis, turėti bent 3 metus administracinio, teisinio, teisminio, mokslinio, techninio, patariamojo ar vadovaujamojo darbo patirtį, puikiai mokėti vieną iš Europos Sąjungos oficialių kalbų ir pakankamai gerai pareigoms atlikti mokėti antrą Europos Sąjungos oficialią kalbą. Prieš paskiriant nacionaliniu ekspertu pretendentas taip pat turi būti išdirbęs jį deleguojančioje darbovietėje, šiuo atveju Lietuvos Republikos prokuratūroje, ne mažiau kaip 12 mėnesių.

Nacionalinis ekspertas bus paskirtas 1 metų kadencijai. 

Renginių kalendorius

2019 m. spalio
P A T K P Š S
30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3