lt
en
lt
en

Pasiūlymas gabenti nelegalias cigaretes atnešė nemalonumų – vyrui gresia beveik 5 tūkstančių eurų bauda

Asociatyvi nuotrauka iš Pixabay.com
Šiaulių apygardos prokuratūros prokuroras kreipėsi į teismą su pareiškimu užbaigti procesą teismo baudžiamuoju įsakymu, prašydamas alytiškiui už neteisėtą kontrabandinių cigarečių gabenimą skirti beveik 5 tūkst. eurų baudą.
 
Ikiteisminio tyrimo, kurį atliko Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT) prie Vidaus reikalų ministerijos, metu nustatyta, kad 49 metų nė karto neteistas Alytaus miesto gyventojas sutiko už piniginį atlygį padėti pernešti Radviliškio rajone iš traukinio išmestas cigaretes į maždaug už 1 kilometro esantį mišką.
 
Sulaikytasis pareigūnams pasakojo, kad į jį kreipėsi nepažįstamas vyras, siūlydamas užsidirbti pinigų. Vyras, sužinojęs, kad reikės tik nuo bėgių surinkti dėžes su cigaretėmis ir jas sunešti į miškelį, susigundė už šį darbą gauti 300 eurų atlygį. Manoma, kad gabenti nelegalias cigaretes automobiliu vyro paprašyta nebuvo.
 
Tyrimo duomenimis, traukiniu, važiavusiu maršrutu Vaidotai–Klaipėda, buvo gabenta daugiau nei 50 tūkstančių pakelių įvairių rūšių cigarečių su Baltarusijos Respublikos banderolėmis. Jų vertė rinkoje siekia beveik 180 tūkst. eurų. Nepaženklintos Lietuvos Respublikos banderolėmis cigaretės sulaikytos, bus sprendžiamas jų konfiskavimo klausimas.

NAUJIENOS

 

SKELBIANT INFORMACIJĄ, 
BŪTINA LAIKYTIS 
NEKALTUMO PREZUMPCIJOS
PRINCIPO
__________________________________

CITUOJANT PRANEŠIMĄ,
PRAŠOME NURODYTI 
INFORMACIJOS ŠALTINĮ.

 

Renginių kalendorius