lt
en
lt
en

Šiaulių apygardos prokuratūros Šiaulių apylinkės prokuratūros vyriausiojo prokuroro pavaduotojo

Informacija atnaujinta: 2020-01-15 13:44

Vadovaudamiesi Lietuvos Respublikos generalinio prokuroro pavaduotojo, einančio generalinio prokuroro pareigas, Žydrūno Radišausko 2019 m. spalio 28 d. įsakymu Nr. I-297 ,,Dėl pretendentų atrankos į Šiaulių apygardos prokuratūros Šiaulių apylinkės prokuratūros vyriausiojo prokuroro pavaduotojo pareigas paskelbimo“ pranešame, kad 2019 m. spalio 28 d. pradedama atranka į 2020 m. kovo 24 d. steigiamą vieną Šiaulių apygardos prokuratūros Šiaulių apylinkės prokuratūros vyriausiojo prokuroro pavaduotojo pareigybę.

Primename, kad vadovaujantis Prokurorų atrankos ir Vyriausiųjų prokurorų atrankos komisijų nuostatų, patvirtintų Lietuvos Respublikos generalinio prokuroro 2013 m. lapkričio 13 d. įsakymu Nr. I-286 ,,Dėl Prokurorų ir Vyriausiųjų prokurorų atrankos komisijų nuostatų patvirtinimo“, 5, 41 punktais į pretendentų sąrašą įtraukiami tik Lietuvos Respublikos generalinio prokuroro nustatyta tvarka į Karjeros registrą įrašyti pretendentai, jeigu sąrašo sudarymo dieną nuo paskutinio jų tarnybos vertinimo bus praėję ne daugiau kaip treji metai.

Prašome prokurorų, pageidaujančių užimti nurodytas pareigas ir atitinkančių Prokuratūros įstatymo 34 straipsnio 7 dalyje numatytus reikalavimus, Generalinės prokuratūros Personalo ir teisės skyriui iki 2019 m. lapkričio 28 d. imtinai el. paštu personalas@prokuraturos.lt pateikti prašymą dalyvauti atrankoje, užpildytą klausimyną, patikslintą anketą, jei nuo jos pildymo ar paskutinio tikslinimo praėjo daugiau kaip 6 mėnesiai ir per tą laiką duomenys pasikeitė, atspausdintas gyventojų turto ir pajamų deklaracijas.

Maloniai kviečiame dalyvauti atrankoje.

Klausimynas pretendentams

Anketa pretendentams

Pretendentų sąrašas

Vyriausiųjų prokurorų atrankos komisijos posėdis vyks 2020 m. sausio 21 d. 10.0val. Generalinėje prokuratūroje (Rinktinės g. 5A, Vilnius), 9 aukšto salėje.