lt
en
lt
en

Klaipėdos apygardos prokuratūros Tauragės apylinkės prokuratūros vyriausiojo prokuroro

Informacija atnaujinta: 2020-03-09 14:38

Vadovaudamiesi Lietuvos Respublikos generalinio prokuroro 2019 m. lapkričio 28 d. įsakymu Nr. I-315 ,,Dėl pretendentų atrankos į Klaipėdos apygardos prokuratūros Tauragės apylinkės prokuratūros vyriausiojo prokuroro pareigas paskelbimo“ pranešame, kad 2019 m. lapkričio 29 d. pradedama atranka į 2020 m. balandžio 8 d. atsilaisvinančias Klaipėdos apygardos prokuratūros Tauragės apylinkės prokuratūros vyriausiojo prokuroro pareigas.

Primename, kad vadovaujantis Prokurorų atrankos ir Vyriausiųjų prokurorų atrankos komisijų nuostatų, patvirtintų Lietuvos Respublikos generalinio prokuroro 2013 m. lapkričio 13 d. įsakymu Nr. I-286 ,,Dėl Prokurorų ir Vyriausiųjų prokurorų atrankos komisijų nuostatų patvirtinimo“, 5, 41 punktais į pretendentų sąrašą įtraukiami tik Lietuvos Respublikos generalinio prokuroro nustatyta tvarka į Karjeros registrą įrašyti pretendentai, jeigu sąrašo sudarymo dieną nuo paskutinio jų tarnybos vertinimo bus praėję ne daugiau kaip treji metai.

Prašome prokurorų, pageidaujančių užimti nurodytas pareigas ir atitinkančių Prokuratūros įstatymo 34 straipsnio 7 dalyje numatytus reikalavimus, Generalinės prokuratūros Personalo ir teisės skyriui iki 2020 m. sausio 17 d. imtinai el. paštu personalas@prokuraturos.lt pateikti prašymą dalyvauti atrankoje, užpildytą klausimyną, patikslintą anketą, jei nuo jos pildymo ar paskutinio tikslinimo praėjo daugiau kaip 6 mėnesiai ir per tą laiką duomenys pasikeitė, atspausdintas gyventojų turto ir pajamų deklaracijas.

Maloniai kviečiame dalyvauti atrankoje.

Klausimynas pretendentams

Anketa pretendentams

Pretendentų sąrašas

Vyriausiųjų prokurorų atrankos komisijos išvada

Kandidatų sąrašas